Podcast: Nieuwe BV Sport moet sportverenigingen ontlasten
Het beheer en exploitatie van sport in Capelle moet worden geprofessionaliseerd door middel van een BV Sport. De BV Sport moet er aan bijdragen dat de gemeente haar hoofddoelstelling voor sport verwezenlijkt: alle Capellenaren in de gelegenheid stellen en te stimuleren om mee te doen aan sport.
De BV Sport moet ervoor zorgen dat de Capelse sportverenigingen zich beter kunnen richten op hun kerntaak `sport aanbieden aan alle Capellenaren'. De BV sport richt zich op de bijkomende taken zoals bijvoorbeeld het onderhoud van de sportparken.
Terry sprak op 11 april over de BV Sport met Micle Jaliens (wethouder Sport).
Gebruik deze link om de podcast te downloaden.Klik met de rechtermuisknop en kies "Doel opslaan als"
Let op: Deze podcast mag alleen gedownload worden voor privé gebruik. Publicatie op andere media danwel websites is niet toegestaan.
Linken naar deze podcast mag uiteraard (en wordt zelfs gewaardeerd), maar link dan wel naar deze pagina en niet direct naar de MP3.
Alle podcasts blijven permanent via deze website beschikbaar en de links zullen niet veranderen.